Sitemizde bulunan Türkçe Dublaj Filmler Ve Yerli Filmler Torrentlerin Hızı Yavaş Olması Sebebi İle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.

26 Görüntülenme
Black Adam
6.4 IMDB Puanı

Black Adam

(Black Adam)
Senaryo Adam Sztykiel, Rory Haines, Sohrab Noshirvani
"Black Adam", DC Comics'in kurgusal bir karakteri olan Black Adam'in hikayesini anlatan bir süper kahraman filmidir. Film, Black Adam'in köken hikayesine dayanmaktadır.

Filmin konusu, Black Adam'in, binlerce yıl önce kahramanlığı ve adaleti temsil ettiği Kahndaq krallığında geçmektedir. Ancak bir ihanet sonucu, Black Adam, yıllarca hapsedilir. Modern zamanda ise, kahramanlar dünyasında bir yer edinmeye çalışırken, kendi adaletini sağlamak için tekrar güçlerini kullanır.

Black Adam, DC Comics evreninde Superman'in en güçlü rakiplerinden biridir ve filminde, kendi gücüne ve adalet anlayışına göre hareket eden bir karakter olarak tasvir edilir. Film, aynı zamanda Justice Society of America'nın (JSA) birçok karakterini de içermektedir.

Filmin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Pierce Brosnan, Noah Centineo ve Quintessa Swindell gibi isimler yer almaktadır.