Sitemizde bulunan Türkçe Dublaj Filmler Ve Yerli Filmler Torrentlerin Hızı Yavaş Olması Sebebi İle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.

10 Görüntülenme
Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında – Doctor Strange in the Multiverse of Madness
6.9 IMDB Puanı

Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında – Doctor Strange in the Multiverse of Madness

(Doctor Strange in the Multiverse of Madness)
Yönetmen
Senaryo Michael Waldron, Stan Lee, Steve Ditko
Ödüller 6 ödül & 12 Adaylık.
"Doctor Strange in the Multiverse of Madness", Marvel Sinematik Evreni'nde yer alan bir süper kahraman filmidir. Film, Doctor Strange'in ikinci solo filmdir ve daha önceki filmlerden birçok karakterin de yer aldığı bir takım filmi özelliği de taşımaktadır.

Filmin konusu, Doctor Strange'in, bir önceki filmin sonundaki olayların ardından hayatındaki yeni dengesizliklerle başa çıkmaya çalışırken karşılaştığı zorlukları anlatmaktadır. Multiverse adı verilen çoklu evrenlerin keşfine çıkmasıyla birlikte, Strange ve yanındaki kişiler farklı evrenlere yolculuk ederler ve bu yolculukları sırasında dünyaların varoluşu ile ilgili ciddi sorunlarla karşılaşırlar.

Filmin yönetmeni Sam Raimi'dir ve oyuncu kadrosunda Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong, Rachel McAdams, Xochitl Gomez ve başka birçok Marvel karakteri yer almaktadır. Filmin, Marvel Sinematik Evreni'nin diğer filmleriyle bağlantılı olması beklenmektedir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın