Sitemizde bulunan Türkçe Dublaj Filmler Ve Yerli Filmler Torrentlerin Hızı Yavaş Olması Sebebi İle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.

16 Görüntülenme
Konuşan Kadınlar – Women Talking
7.5 IMDB Puanı

Konuşan Kadınlar – Women Talking

(Women Talking)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Sarah Polley, Miriam Toews
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. 45 ödül & 149 adaylık. total
"Women Talking" 2022 yapımı bir drama filmidir. Film, Gerardo Naranjo'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır ve gerçek bir olaya dayanmaktadır.

Film, Meksika'daki bir hikaye anlatıcısı topluluğunda yaşayan bir grup kadının öyküsünü anlatıyor. Bu kadınlar, topluluklarının erkek üyeleri tarafından tecavüze uğramışlardır. Ancak bu kadınlar, topluluklarındaki dini inançlar nedeniyle sessiz kalmışlardır.

Bir gün, bu kadınlar bir araya gelirler ve yaşadıkları olayları konuşmaya başlarlar. Karar verirler ki, birbirlerine destek olarak, seslerini duyurmak ve toplumda değişim yaratmak için mücadele etmek istiyorlar. Bu süreçte, kadınlar arasındaki dayanışma güçlenir ve topluluklarının geleceği için mücadele ederler.

Filmin konusu, kadınların güçlü bir şekilde bir araya gelerek kendi hikayelerini anlatmaları ve adalet için mücadele etmelerini anlatıyor. Film, kadınların dayanışması ve direnci ile güçlü bir mesaj iletilmeye çalışıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın