Sitemizde bulunan Türkçe Dublaj Filmler Ve Yerli Filmler Torrentlerin Hızı Yavaş Olması Sebebi İle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.

13 Görüntülenme
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok – Spider-Man: No Way Home
8.2 IMDB Puanı

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok – Spider-Man: No Way Home

(Spider-Man: No Way Home)
Yönetmen
Senaryo Chris McKenna, Erik Sommers, Stan Lee
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 35 ödül & 67 adaylık. total
"Spider-Man: No Way Home" filminin konusu, Marvel Sinematik Evreni'nde geçen bir süper kahraman filmidir ve önceki Spider-Man filmlerine de göndermeler içermektedir.

Filmin ana konusu, Peter Parker'ın, kimliği açığa çıktıktan sonra başına gelen olaylarla mücadele etmesidir. İnsanların öfkesi ve merakıyla boğuşan Peter, karanlık güçlerin hedefi haline gelir ve yakın arkadaşlarının da hayatı tehlikeye girer.

Bu zorlu süreçte, Peter, Doctor Strange ile iş birliği yapar ve insanların Spider-Man kimliğini unutmasını sağlamak için bir büyü yaparlar. Ancak büyü ters gider ve farklı evrenlerden karakterler gerçekliklerine karışmaya başlar. Böylece, önceki Spider-Man filmlerindeki Peter Parker'lar ve kötü adamlar (örneğin, Alfred Molina'nın canlandırdığı Doc Ock) dahil olmak üzere farklı evrenlerden birçok karakterle karşılaşırlar.

Peter, farklı evrenlerden karakterleri geri göndermek ve dünyayı kurtarmak için Doctor Strange ile birlikte çalışır. Ancak bu zorlu mücadele, Peter'ın hayatını sonsuza kadar değiştirecek bir sona sahiptir.

"Spider-Man: No Way Home" filminde, Tom Holland (Peter Parker/Spider-Man), Zendaya (MJ), Jacob Batalon (Ned) ve Marisa Tomei (May Teyze) gibi önceki Spider-Man filmlerinde de yer almış oyuncular yer almaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın