Sitemizde bulunan Türkçe Dublaj Filmler Ve Yerli Filmler Torrentlerin Hızı Yavaş Olması Sebebi İle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.

14 Görüntülenme
Şeytanın Günü – Devil’s Due
4.1 IMDB Puanı

Şeytanın Günü – Devil’s Due

(Devil's Due)
Kategori
Senaryo Lindsay Devlin
"Devil's Due" 2014 korku filmi, yeni evli bir çiftin başından geçen talihsiz olayları anlatmaktadır. Film, Zack ve Samantha isimli genç bir çiftin balayından döndükten sonra hayatlarının bir parçası olacak büyük bir sırrı keşfetmeleriyle başlar.

Samantha'nın hamile olduğunu öğrenmeleriyle birlikte, çiftin hayatı çocukları için hazırlıklar yapmakla geçer. Ancak bir gece, New Orleans'ın sokaklarında kaybolurlar ve Samantha bir grup yabancı tarafından kaçırılır. Gece boyunca neler olduğunu hatırlayamayan Samantha, hamileliği boyunca yaşadığı tuhaf ve rahatsız edici deneyimlerle baş etmeye çalışır.

Filmin ilerleyen sahnelerinde, Samantha'nın hamileliğinin normal olmadığı ve onu kötü bir şeyin ele geçirdiği anlaşılır. Çift, çocuklarını korumak için mücadele ederken, Samantha'nın şeytani güçlerle dolu olduğu ve onu kontrol etmeye çalışan güçlü bir iblis tarafından ele geçirildiği ortaya çıkar.

"Devil's Due", found footage (buluntu görüntü) tekniğini kullanarak çekilmiş bir korku filmidir ve hamilelik temasını korku öğeleriyle birleştirerek, izleyicilere gerilim dolu bir deneyim sunar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın