Sitemizde bulunan Türkçe Dublaj Filmler Ve Yerli Filmler Torrentlerin Hızı Yavaş Olması Sebebi İle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.

17 Görüntülenme
Tehlikeli Takip – End Of Watch
7.6 IMDB Puanı

Tehlikeli Takip – End Of Watch

(End of Watch)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Ayer
Ödüller 3 ödül & 10 Adaylık.
"End of Watch" 2012 filmi, Los Angeles Polis Departmanı'nda görev yapan iki polis memuru, Brian Taylor ve Mike Zavala'nın hikayesini anlatmaktadır. Film, iki polis memurunun günlük rutinlerinin yanı sıra, sokakta ve görev başındayken karşılaştıkları zorluklarla başa çıkma mücadelelerini konu almaktadır.

Brian ve Mike, yakın arkadaş olan iki polis memurudur. Gündüzleri rutin polis işleriyle uğraşırlarken, geceleri ise tehlikeli sokaklarda uyuşturucu çeteleri ve diğer suçlarla mücadele etmektedirler. İki polis memuru, sıkı dostlukları ve birbirlerine olan sadakatleri ile bilinirler.

Ancak, bir gün Mike ve Brian, uyuşturucu çetesi tarafından hedef alınır ve ölümle karşı karşıya kalırlar. Bu noktadan itibaren, film, Brian ve Mike'ın hayatta kalma mücadelelerini ve çetelerle olan sıcak takibini anlatmaktadır.

"End of Watch", gerilim dolu bir polisiye drama filmidir ve kamera kullanımı ile dikkat çeker. Film, izleyiciye polis memurlarının sokaklarda karşılaştıkları zorlukları ve sıkıntıları gösterirken, aynı zamanda dostluk ve sadakatin önemini de vurgulamaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın