Sitemizde bulunan Türkçe Dublaj Filmler Ve Yerli Filmler Torrentlerin Hızı Yavaş Olması Sebebi İle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.

15 Görüntülenme
The Batman
7.8 IMDB Puanı

The Batman

(The Batman)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Matt Reeves, Peter Craig, Bob Kane
Ödüller 4 BAFTA 19 wins & 115 nominations total.Nominated for 4 BAFTA 19 ödül & 115 Adaylık. total
"The Batman" filminin konusu, Batman'in henüz tecrübe kazanmaya başladığı erken yıllarında geçmektedir. Film, Gotham şehrindeki suçlu örgütlerin lideri olan Riddler'ın ortaya çıkmasıyla başlar. Riddler, Batman'i takıntılı bir şekilde avlamaya başlar ve arkasında bıraktığı gizemli ipuçları, Batman'in geçmişindeki karanlık sırları gün yüzüne çıkarmaya başlar.

Batman, Riddler'ın peşinde koşarken, Gotham şehrinin politikacılarından, polis departmanından ve diğer suçlu örgütlerinden de çeşitli baskılarla karşılaşır. Batman, Riddler'ın sırlarını çözmeye çalışırken, aynı zamanda kendi iç dünyasındaki savaşla da mücadele etmek zorunda kalır.

Filmde, Batman karakterini Robert Pattinson canlandırmaktadır. Ayrıca filmde, Zoe Kravitz (Catwoman), Paul Dano (Riddler), Jeffrey Wright (Komiser Gordon), Colin Farrell (Penguin) ve Andy Serkis (Alfred) gibi diğer ünlü oyuncular da yer almaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın