Sitemizde bulunan Türkçe Dublaj Filmler Ve Yerli Filmler Torrentlerin Hızı Yavaş Olması Sebebi İle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.

13 Görüntülenme
Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü – Thor: Love and Thunder
6.3 IMDB Puanı

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü – Thor: Love and Thunder

(Thor: Love and Thunder)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Taika Waititi, Jennifer Kaytin Robinson, Stan Lee
"Thor: Love and Thunder", Marvel Comics karakteri Thor'un maceralarını konu alan bir süper kahraman filmidir. Film, Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçasıdır ve önceki Thor filmlerinin devamı niteliğindedir.

Filmin konusu, Thor'un (Chris Hemsworth) Jane Foster (Natalie Portman) ile yeniden bir araya gelmesini ve Jane Foster'ın Mighty Thor adlı karaktere dönüşmesini anlatmaktadır. Mighty Thor, Thor'un Mjolnir çekicini taşıyarak kendisi de bir Asgardlı tanrıya dönüşür ve Thor ile birlikte savaşır.

Filmin kötü karakteri ise, Christian Bale tarafından canlandırılan Gorr the God Butcher karakteridir. Gorr, tanrıları öldürmeye çalışan bir karakterdir ve Thor'un en zorlu rakiplerinden biridir.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Tessa Thompson, Jaimie Alexander, Chris Pratt, Dave Bautista ve Karen Gillan gibi Marvel Sinematik Evreni'nin diğer karakterlerine de yer verilmektedir.

"Thor: Love and Thunder", aksiyon, macera ve komedi unsurlarını bir arada sunmasıyla önceki Thor filmlerine benzer bir tarzda ilerlemesi beklenmektedir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın