Sitemizde bulunan Türkçe Dublaj Filmler Ve Yerli Filmler Torrentlerin Hızı Yavaş Olması Sebebi İle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.

9 Görüntülenme
Yedi Psikopat – Seven Psychopaths
7.1 IMDB Puanı

Yedi Psikopat – Seven Psychopaths

(Seven Psychopaths)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Martin McDonagh
Ödüller 1 BAFTA Award3 wins & 21 nominations total.Nominated for 1 BAFTA Award3 ödül & 21 Adaylık. total
"Seven Psychopaths" 2012 filmi, senarist Marty Faranan'ın yeni bir senaryo yazmaya çalışırken başına gelen olayları anlatmaktadır. Film, Marty'nin arkadaşları Billy ve Hans'ın ona yardım etmesiyle birlikte, içinde yedi çılgın karakterin yer aldığı bir senaryo yazdığı sırada ortaya çıkan karmaşık olayları konu alır.

Marty, aynı ismi taşıyan senaryosunu yazarken, arkadaşı Billy tarafından önceden planlanmış bir kaçırılma olayının içine düşer. Kaçırılan köpeğin sahibi ise, psikopat bir gangster olan Charlie'nin karısıdır. Hans, Marty ve Billy'ye Charlie ile başa çıkmalarında yardımcı olur.

Film, Marty'nin yazdığı senaryo karakterlerinin gerçek hayatta da karşısına çıkması ve onun hayatını etkilemesiyle birlikte, iç içe geçen hikayeleri ve kurgusal gerçeklik arasındaki sınırın giderek belirsizleşmesini anlatır. Bu süreçte, karakterlerin sıradışı kişilikleri, absürd olaylar ve şiddet dolu sahneler izleyiciyi eğlendirirken, aynı zamanda senaryonun bir parçası haline gelen kahramanlarının trajik hikayeleri de izleyicinin duygularını harekete geçirir.

"Seven Psychopaths", absürd bir mizah anlayışı ve yüksek dozda şiddet içeren, farklı karakterlerin karmaşık hikayelerinin bir araya geldiği bir kara komedi filmidir.